google grafika
prostokąt

Prawo
rodzinne

Dewiza

Dobro dziecka - dobrem priorytetowym

Prawo rodzinne – sprawy o:

 

Sprawy rodzinne to moja specjalizacja. Adwokat od spraw rodzinnych – adwokat rozwodowy jest niezbędny, aby doradzić w trudnych kwestiach związanych z rozwodem – rozwód bez orzekania o winie czy rozwód z orzeczeniem o winie, jak również w pozostałych sprawach prawa rodzinnego takich jak np.: sprawa o alimenty na dziecko, sprawa o kontakty z dzieckiem, o ustalenie miejsca pobytu dziecka, o ustanowienie separacji, czy w kwestiach związanych z majątkiem małżonków – rozdzielność majątkowa czy podział majątku wspólnego. Jako adwokat rozwodowy w Warszawie pomagam przejść przez sądowe postępowanie rozwodowe w sposób sprawny, przy zminimalizowaniu negatywnych emocji związanych z rozwiązaniem związku małżeńskiego przez rozwód.

 

Wiem jak ważne dla Moich Klientów jest szybkie uzyskanie satysfakcjonującego rozstrzygnięcia sądowego – pozytywne zakończenie sprawy, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każda sprawa zakończyła się możliwie szybko, bez zbędnego jej przedłużania. Adwokat rozwodowy czuwa nad prawidłowym tokiem każdej sprawy, informuje na bieżąco klienta o postępach w sprawie oraz o przewidywanych możliwych rozstrzygnięciach. Każdy Klient powierzający mi prowadzenie sprawy z zakresu prawa rodzinnego może czuć się w pełni bezpieczny – powierzył sprawę adwokatowi specjalizującemu się w prawie rodzinnym. Dobro i interes Mojego Klienta jest dla mnie priorytetem.

 

Adwokat rodzinny / Adwokat rozwodowy – Warszawa i cała Polska

Jako adwokat rozwodowy pomogę obrać taktykę procesową w danej sprawie rodzinnej, doradzę jakie dokumenty i dowody należy zgromadzić na potrzeby sprawy, jak również będę reprezentował Cię w postępowaniu przed sądem. Prowadzę sprawy sądowe na terenie Warszawy, jak również w innych miastach Polski. Zapraszam serdecznie do kontaktu z moją kancelarią adwokacką oraz do współpracy.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Zobacz również

prostokąt