google grafika
prostokąt

Prawo
rodzinne

Dewiza

Dobro dziecka - dobrem priorytetowym

Prawo rodzinne – sprawy o:

 

Sprawy rodzinne to moja specjalizacja. Adwokat od spraw rodzinnych jest niezbędny, aby doradzić w trudnych kwestiach związanych z rozwodem – rozwód bez orzekania o winie czy rozwód z orzeczeniem o winie, jak również w pozostałych sprawach prawa rodzinnego takich jak np.: sprawa o alimenty na dziecko, sprawa o kontakty z dzieckiem, o ustalenie miejsca pobytu dziecka, o ustanowienie separacji, czy w kwestiach związanych z majątkiem małżonków – rozdzielność majątkowa czy podział majątku wspólnego. Jako adwokat rozwodowy pomagam przejść przez sądowe postępowanie rozwodowe w sposób sprawny, przy zminimalizowaniu negatywnych emocji związanych z rozwiązaniem związku małżeńskiego przez rozwód.

 

Wiem jak ważne dla Moich Klientów jest szybkie uzyskanie satysfakcjonującego rozstrzygnięcia sądowego – pozytywne zakończenie sprawy, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każda sprawa zakończyła się możliwie szybko, bez zbędnego jej przedłużania. Adwokat od rozwodu czuwa nad prawidłowym tokiem każdej sprawy, informuje na bieżąco klienta o postępach w sprawie oraz o przewidywanych możliwych rozstrzygnięciach. Każdy Klient powierzający mi prowadzenie sprawy z zakresu prawa rodzinnego może czuć się w pełni bezpieczny – powierzył sprawę adwokatowi specjalizującemu się w prawie rodzinnym. Dobro i interes Mojego Klienta jest dla mnie priorytetem.

Jako adwokat rozwodowy pomogę obrać taktykę procesową w danej sprawie rodzinnej, doradzę jakie dokumenty i dowody należy zgromadzić na potrzeby sprawy, jak również będę reprezentował Cię w postępowaniu przed sądem. Prowadzę sprawy sądowe na terenie Warszawy, jak również w innych miastach Polski. Zapraszam serdecznie do kontaktu z moją kancelarią adwokacką oraz do współpracy.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Zobacz również

prostokąt