google grafika
prostokąt

Strona głównaWynagrodzenie

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie adwokata za sporządzenie pisma procesowego, opinii prawnej oraz prowadzenie sprawy jest indywidualnie ustalane przez adwokata z Klientem. Wysokość honorarium zależna jest od skomplikowania danej sprawy, nakładu pracy adwokata (m.in. liczby i rodzaju pism procesowych, których konieczność sporządzenia przewiduję, liczby rozpraw sądowych) oraz miejsca świadczenia pomocy prawnej. Jako adwokat procesowy informuję Klienta o wysokości honorarium adwokackiego za prowadzenie sprawy oraz inne czynności już podczas pierwszej konsultacji prawnej lub po wstępnej analizie akt sprawy.

Wynagrodzenie adwokata za udzielenie porady prawnej w mojej kancelarii adwokackiej jest stałe. O jego wysokości Klient jest informowany podczas kontaktu telefonicznego lub e-mail. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, istnieje możliwość rozłożenia honorarium adwokata na raty.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przewidywanego kosztu prowadzenia Twojej sprawy – zapraszam do kontaktu. Adwokat gwarantuje profesjonalną obsługę każdego Klienta, dyskrecję oraz zachowanie najwyższej staranności przy prowadzeniu sprawy. Celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do mojej kancelarii adwokackiej w Warszawie lub filii kancelarii adwokackiej w Żurominie.

prostokąt