prostokąt

Adwokat
Michał Dobies

Mecenas Michał Dobies jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Również w Izbie Adwokackiej w Warszawie ukończył aplikację adwokacką. Adwokat Michał Dobies jest absolwentem prawniczych stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa rodzinnego – „Prawo rodzinne z elementami psychologii”, prowadzone przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach adwokackich i radcowskich w Lublinie i w Warszawie. Jego zawodowe zainteresowania skupiają się przede wszystkim wokół prawa rodzinnego, prawa karnego i prawa spadkowego. Podczas odbywania aplikacji adwokackiej świadczył zastępstwo procesowe na rozprawach sądowych i posiedzeniach w zakładach karnych, na terytorium całej Polski. Wielokrotnie udzielał pomocy prawnej w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw rodzinnych i karnych. Adwokat Michał Dobies stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach prawniczych.

adwokat Warszawa

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

cudzysłów
Krótko, zwięźle i na temat. Pan Mecenas rozwiał wszelkie moje wątpliwości dotyczące rozwodu i wysokości alimentów na dzieci, wytłumaczył przy tym przepisy co rzadko mogłam spotkać u innych prawników. Fachowa obsługa i bardzo dobry kontakt telefoniczny. Jestem zadowolona.

Magdalena

Mecenas Michał Dobies – konkretny i zaangażowany. Wskazał mi jak może potoczyć się moja sprawa karna. Sprawa wygrana. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Polecam

Łukasz

Widać, że sprawy rozwodowe i okołorozwodowe to konik Mecenasa. Świetnie przygotowany, odpowiadał bez owijania w bawełnę na wszystkie moje pytania dotyczące możliwości kontaktów z dzieckiem. Pan Michał potrafi zrozumieć klienta i dobrze doradzić.

Adam

Znam Mecenasa Dobiesa z czasów aplikacji. Perfekcjonista w każdym calu, pasjonat prawa rodzinnego z nietuzinkowym podejściem do tematu. Rozprawy w sądzie to jego żywioł. Wiem do kogo się zgłosić w sytuacji kryzysu małżeńskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Ania

prostokąt