prostokąt

Adwokat
Michał Dobies

Adwokat Warszawa – Mecenas Michał Dobies jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Również w Izbie Adwokackiej w Warszawie ukończył aplikację adwokacką. Mecenas Michał Dobies jest absolwentem prawniczych stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa rodzinnego – „Prawo rodzinne z elementami psychologii”, prowadzone przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Doświadczenie zawodowe adwokat Michał Dobies zdobywał pracując w kancelariach adwokackich w Lublinie, kancelariach adwokackich w Warszawie oraz kancelariach radcowskich w Warszawie. Jego zawodowe zainteresowania skupiają się przede wszystkim wokół prawa rodzinnego, prawa karnego i prawa spadkowego. Mecenas Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych – o rozwód, spraw dotyczących alimentów, spraw dotyczących władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi. Świadczy pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego – sprawy o zachowek, dziedziczenie testamentowe, dziedziczenie ustawowe czy dział spadku. Nieobce są mu sprawy karne, których również się podejmuje. Już podczas odbywania aplikacji adwokackiej świadczył zastępstwo procesowe na rozprawach sądowych i posiedzeniach w zakładach karnych, na terytorium całej Polski. Wielokrotnie udzielał pomocy prawnej w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw karnych.

 

 

 

Adwokat Warszawa – nie tylko w Warszawie

Adwokat Michał Dobies stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach prawniczych. Dzięki zgłębianiu wiedzy przez adwokata, macie Państwo pewność, że Wasza sprawa zostanie poprowadzona w sposób profesjonalny. Dokładamy starań, aby Nasz Klient był usatysfakcjonowany rozstrzygnięciem w sprawie, jak również zadowolony z Naszej pracy i zaangażowania w sprawę. Współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin prawa – prawnikami w Warszawie, wobec czego Nasz Klient uzyska pomoc prawna w każdej materii. Adwokat w Warszawie – Michał Dobies prowadzi sprawy w szczególności na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Nie pozostaje bierny na problemy Klientów spoza tego obszaru – adwokat Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw w całej Polsce.

 

Adwokat Warszawa – mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych i wielowątkowych spraw z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego czy prawa karnego. W pierwszej kolejności oferujemy poradę prawną celem zaznajomienia się z problemem sprawy, następnie dokonujemy analizy dokumentacji oraz przedstawiamy taktykę procesową, która jest najkorzystniejsza dla Naszego Klienta.

adwokat Warszawa

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

cudzysłów
Krótko, zwięźle i na temat. Pan Mecenas rozwiał wszelkie moje wątpliwości dotyczące rozwodu i wysokości alimentów na dzieci, wytłumaczył przy tym przepisy co rzadko mogłam spotkać u innych prawników. Fachowa obsługa i bardzo dobry kontakt telefoniczny. Jestem zadowolona.

Magdalena

Mecenas Michał Dobies – konkretny i zaangażowany. Wskazał mi jak może potoczyć się moja sprawa karna. Sprawa wygrana. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Polecam

Łukasz

Widać, że sprawy rozwodowe i okołorozwodowe to konik Mecenasa. Świetnie przygotowany, odpowiadał bez owijania w bawełnę na wszystkie moje pytania dotyczące możliwości kontaktów z dzieckiem. Pan Michał potrafi zrozumieć klienta i dobrze doradzić.

Adam

Znam Mecenasa Dobiesa z czasów aplikacji. Perfekcjonista w każdym calu, pasjonat prawa rodzinnego z nietuzinkowym podejściem do tematu. Rozprawy w sądzie to jego żywioł. Wiem do kogo się zgłosić w sytuacji kryzysu małżeńskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Ania

prostokąt