google grafika
prostokąt

Adwokat
Michał Dobies

Jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Również w Izbie Adwokackiej w Warszawie ukończyłem aplikację adwokacką. Wcześniej zostałem absolwentem prawniczych stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłem także studia podyplomowe z zakresu prawa rodzinnego – „Prawo rodzinne z elementami psychologii”, prowadzone przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako aplikant adwokacki a następnie adwokat, pracując w kancelariach adwokackich w Warszawie. Moje zawodowe zainteresowania skupiają się przede wszystkim wokół prawa rodzinnego, prawa karnego i prawa spadkowego. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rodzinnych – o rozwód, spraw dotyczących alimentów, spraw dotyczących władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi. Świadczę pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego – sprawy o zachowek, dziedziczenie testamentowe, dziedziczenie ustawowe czy dział spadku. Nieobce są mu sprawy karne, których również się podejmuje. Wielokrotnie udzielałem pomocy prawnej w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw karnych i cywilnych.

Jako adwokat stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach prawniczych. Dzięki zgłębianiu wiedzy przeze mnie macie Państwo pewność, że Wasza sprawa zostanie poprowadzona w sposób profesjonalny. Dokładam starań, aby Mój Klient był usatysfakcjonowany rozstrzygnięciem w sprawie, jak również zadowolony z mojej pracy i zaangażowania w sprawę. Współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin prawa, wobec czego Mój Klient uzyska pomoc prawna w każdej materii. Prowadzę sprawy w szczególności na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Nie pozostaję bierny na problemy Klientów spoza tego obszaru – podejmuję się prowadzenia spraw w całej Polsce.

 

Podejmuję się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych i wielowątkowych spraw z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego czy prawa karnego. W pierwszej kolejności oferuję poradę prawną celem zaznajomienia się z problemem i sprawą, następnie dokonuję analizy dokumentacji oraz przedstawiam taktykę procesową, która jest najkorzystniejsza dla Mojego Klienta. Zapraszam do kontaktu.

adwokat Warszawa

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika
prostokąt