google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Wołomin

Adwokat Wołomin

Sprawy rodzinne

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zainicjowaniem sprawy o rozwód, sprawy o alimenty na dziecko czy kontakty rodzicielskie i trafiliście Państwo na Naszą stronę www – jesteście w dobrych rękach. Jako adwokat w Wołominie i innych miastach, mecenas Michał Dobies w sposób rzetelny i indywidualny podchodzi do każdej sprawy. Wiedząc, że każda sprawa wymaga skrupulatnej analizy, zaś potrzeby każdego Klienta są inne, Kancelaria opracowuje taktykę procesową możliwie najbardziej korzystną, dostosowaną do potrzeb i wskazań Naszego Klienta. Doświadczenie zawodowe zebrane przez Mecenasa Dobiesa na salach sądowych, pozwala w sposób prawidłowy i najmniej wymagający pod względem emocjonalnym poprowadzić Państwa przez proces sądowy. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na zainicjowanie sprawy o:

  • rozwód,
  • separację,
  • alimenty,
  • kontakty z dzieckiem,
  • władzę rodzicielską,
  • podział majątku wspólnego małżonków,
  • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
  • czy innej sprawy z zakresu prawa rodzinnego

i prowadzenie jej chcecie powierzyć pełnomocnikowi zawodowemu – zapraszamy do kontaktu. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw przed Sądem Rejonowym w Wołominie, Sądem Okręgowym Warszawa – Praga w Warszawie, pozostałych sądach warszawskich i okołowarszawskich, jak również w całej Polsce.

 

 

Sprawy spadkowe

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa zajmuje się również prowadzeniem spraw z zakresu prawa spadkowego. Sprawy dotyczące dziedziczenia testamentowego, dziedziczenia ustawowego, kwestionowania testamentu, dochodzenia zachowku czy działu spadku, w dzisiejszych czasach stają się normalnością. Niemniej jednak warto skorzystać z porady prawnej adwokata jak również powierzyć pełnomocnikowi zawodowemu prowadzenie całej sprawy. Z uwagi na częste skomplikowanie sprawy, pomoc adwokata w Wołominie lub innym mieście zajmującego się prawem spadkowym zdaje się być nieodzowna. Kancelaria świadczy pomoc prawną w Wołominie, w Warszawie oraz na terenie całej Polski.

 

 

Sprawy karne

Dział karny to kolejna ze specjalizacji naszej Kancelarii. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej adwokata w postępowaniu przygotowawczym lub w postępowaniu sądowym – zapraszamy do kontaktu. Świadczymy pomoc prawną na terenie Wołomina, Warszawy oraz całego kraju.

 

 

 

Potrzebny adwokat w Wołominie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Wołominie, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt