prostokąt

Strona głównaAdwokat Wołomin

Adwokat Wołomin

Adwokat Wołomin – sprawy rodzinne

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zainicjowaniem sprawy o rozwód, sprawy o alimenty na dziecko czy kontakty rodzicielskie i trafiliście Państwo na Naszą stronę www – jesteście w dobrych rękach. Mecenas Michał Dobies w sposób rzetelny i indywidualny podchodzi do każdej sprawy. Wiedząc, że każda sprawa wymaga skrupulatnej analizy, zaś potrzeby każdego Klienta są inne, Kancelaria opracowuje taktykę procesową możliwie najbardziej korzystną, dostosowaną do potrzeb i wskazań Naszego Klienta. Doświadczenie zawodowe zebrane przez Mecenasa Dobiesa na salach sądowych, pozwala w sposób prawidłowy i najmniej wymagający pod względem emocjonalnym poprowadzić Państwa przez proces sądowy. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na zainicjowanie sprawy o:

  • rozwód,
  • separację,
  • alimenty,
  • kontakty z dzieckiem,
  • władzę rodzicielską,
  • podział majątku wspólnego małżonków,
  • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
  • czy innej sprawy z zakresu prawa rodzinnego

i prowadzenie jej chcecie powierzyć pełnomocnikowi zawodowemu – zapraszamy do kontaktu. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw przed Sądem Rejonowym w Wołominie, Sądem Okręgowym Warszawa – Praga w Warszawie, pozostałych sądach warszawskich i okołowarszawskich, jak również w całej Polsce.

 

 

Adwokat Wołomin – sprawy spadkowe

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa zajmuje się również prowadzeniem spraw z zakresu prawa spadkowego. Sprawy dotyczące dziedziczenia testamentowego, dziedziczenia ustawowego, kwestionowania testamentu, dochodzenia zachowku czy działu spadku, w dzisiejszych czasach stają się normalnością. Niemniej jednak warto skorzystać z porady prawnej adwokata jak również powierzyć pełnomocnikowi zawodowemu prowadzenie całej sprawy. Z uwagi na częste skomplikowanie sprawy, pomoc prawnika zajmującego się prawem spadkowym zdaje się być nieodzowna. Kancelaria świadczy pomoc prawną w Wołominie, w Warszawie oraz na terenie całej Polski.

 

 

Adwokat Wołomin – sprawy karne

Dział karny to kolejna ze specjalizacji naszej Kancelarii. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej adwokata w postępowaniu przygotowawczym lub w postępowaniu sądowym – zapraszamy do kontaktu. Świadczymy pomoc prawną na terenie Wołomina, Warszawy oraz całego kraju.

 

 

 

Prawnik Wołomin – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Wołominie, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt