google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Sierpc

Adwokat Sierpc

Prawo rodzinne

Szukasz pomocy prawnej adwokata w Sierpcu w sprawach rodzinnych? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód, alimenty lub kontakty z dzieckiem? Czeka Cię sprawa o podział majątku wspólnego? A może kwestia władzy rodzicielskiej nad dzieckiem wymaga uregulowania? Zapraszamy. Mecenas Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Profesjonalne spojrzenie na sprawę, doradztwo oraz opracowanie strategii procesowej jest konieczne dla uzyskania satysfakcjonujących efektów. Adwokat od rozwodów – mecenas Michał Dobies świadczy obsługę prawną nie tylko w zakresie postępowania rozwodowego, ale również w pozostałych sprawach prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie o:

 • rozwód (rozwód bez orzekania o winie / rozwód z orzeczeniem o winie),
 • separację (separacja bez orzekania o winie / separacja z orzeczeniem o winie),
 • w sprawie o alimenty (podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, uchylenie się od alimentów),
 • w sprawie dotyczącej władzy rodzicielskiej (ograniczenie władzy rodzicielskiej / pozbawienie władzy rodzicielskiej / przywrócenie władzy rodzicielskiej),
 • kontaktów z dzieckiem,
 • lub innej związanej z rodziną

zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią.

 

Mecenas Michał Dobies jako adwokat rodzinny w Sierpcu i innych miastach świadczy pomoc prawną. Reprezentuje klientów przed Sądem Rejonowym w Sierpcu jak i w instancji odwoławczej (Sądem Okręgowym w Płocku).

 

Prawo karne

Szukasz prawnika w Sierpcu od spraw karnych? Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Mecenas Michał Dobies jest obrońcą

 • na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję lub Prokuraturę Rejonową w Sierpcu, jak również
 • na etapie postępowania sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Sierpcu.

 

 

Prawo spadkowe

Testament, dziedziczenie, a może zachowek? Zastanawiasz się jak odrzucić spadek? Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią. Adwokat od spraw spadkowych w Sierpcu – mecenas Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu spraw spadkowych:

 • zachowek,
 • stwierdzenie nabycia spadku,
 • dział spadku,
 • odrzucenie spadku,
 • wydziedziczenie,
 • inne.

 

Podejmujemy się prowadzenia spraw spadkowych przed sądem I instancji, jak również przed sądem II instancji.

 

Mimo, że posiadamy dwie siedziby Kancelarii – w Żurominie i Warszawie, nie ograniczamy się wyłącznie do świadczenia usług tylko w powyższych miastach. Podejmujemy się prowadzenia spraw w Sierpcu jak i innych miastach Mazowsza oraz całej Polski.

 

 

 

Potrzebny adwokat w Sierpcu? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej adwokata w Sierpcu, który w sposób profesjonalny zajmie się Państwa sprawą, rzetelnie przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies działa, aby osiągnąć dla swojego Klienta maksymalne korzyści. Sprawy rodzinne, spadkowe i karne to tylko niektóre ze spraw, którymi mec. Michał Dobies się zajmuje. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać rozwód, separację, alimenty, zainicjować sprawę dotyczącą spadku albo skorzystać z pomocy prawnika w sprawie karnej – zapraszamy do kontaktu. Dobry pomysł na poprowadzenie sprawy to podstawa sukcesu na sali sądowej.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 791-571-605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię Kancelarii Adwokackiej w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt