google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Rypin

Adwokat Rypin

Prawo rodzinne

Szukasz pomocy adwokata w Rypinie w sprawach rodzinnych? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód, alimenty lub kontakty z dzieckiem? Czeka Cię sprawa o podział majątku wspólnego? Adwokat Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie o rozwód, w sprawie o alimenty (podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, uchylenie się od alimentów), w sprawie dotyczącej władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dzieckiem, zapraszamy do kontaktu. Mecenas Michał Dobies świadczy pomoc prawną na terenie Rypina oraz okolic Rypina. Reprezentuje klientów przed Sądem Rejonowym w Rypinie jak i instancji odwoławczej (Sądem Okręgowym we Włocławku). Wiemy jak bardzo sprawy z zakresu prawa rodzinnego mogą być skomplikowane, wiemy jak duży ładunek emocjonalny ze sobą niosą. W związku z tym nieocenione może okazać się wsparcie prawnika zajmującego się tematyką prawa rodzinnego i znającego realia tych spraw.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Prawo karne

Szukasz adwokata w Rypinie od spraw karnych? Potrzebujesz pomocy prawnej kancelarii adwokackiej działającej w Rypinie w sprawach karnych? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Reprezentuje klientów na terenie Rypina oraz okolic Rypina. Mecenas Michał Dobies jest obrońcą na etapie postępowania przygotowawczego, jak również na etapie postępowania sądowego.

 

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

Prawo spadkowe

Testament, dziedziczenie, a może zachowek? Zastanawiasz się jak odrzucić spadek? Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu spraw spadkowych (zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, odrzucenie spadku, wydziedziczenie). Mecenas Dobies podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych przed Sądem Rejonowym w Rypinie, jak również przed sądem II instancji – Sądem Okręgowym we Włocławku. Sprawy z zakresu prawa spadkowego niejednokrotnie są sprawami złożonymi, skomplikowanymi. Warto więc zastanowić się nad pomocą pełnomocnika zawodowego. Adwokat w Rypinie od spraw spadkowych – zapraszamy.

 

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Potrzebujesz adwokata w Rypinie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Rypinie, który w sposób profesjonalny zajmie się Państwa sprawą, rzetelnie przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies działa, aby osiągnąć dla swojego Klienta maksymalne korzyści. Sprawy rodzinne, spadkowe i karne to tylko niektóre ze spraw, którymi mecenas Michał Dobies się zajmuje. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać rozwód, alimenty, macie sprawę dotyczącą spadku albo sprawę karną – zapraszamy do kontaktu z prawnikiem. Dobry pomysł na poprowadzenie sprawy to podstawa sukcesu na sali sądowej.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies ma dwie siedziby: w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75 oraz w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt