google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Pruszków

Adwokat Pruszków

Adwokat od spraw rozwodowych

Zastanawiacie się Państwo nad rozwodem? Potrzebujecie konsultacji prawnej w sprawie rozwodu? A może nie jesteście pewni czy macie podstawy do żądania rozwodu z orzeczeniem o winie współmałżonka? Zapraszamy do współpracy. Adwokat Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Interes Klienta jest Nas interesem priorytetowym. Zapewniamy konsultację prawną, wsparcie merytoryczne, sporządzenie pozwu rozwodowego, apelacji od wyroku rozwodowego, zażaleń, wniosków o zabezpieczenie oraz innych pism procesowych. Pełna dyskrecja, profesjonalizm oraz życzliwe podejście do Klienta, to wszystko znajdziecie Państwo w Naszej Kancelarii. Zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego i telefonicznego.

 

Sprawy rodzinne

Sprawa o kontakty z dzieckiem? Sprawa o alimenty? A może konieczna jest do uregulowania kwestia władzy rodzicielskiej? Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw przed Sądem Rejonowym w Pruszkowie, w instancji odwoławczej w Warszawie oraz w innych sądach na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Sprawy spadkowe

Adwokat w Pruszkowie od prawa spadkowego poszukiwany przez Ciebie? Zapraszamy. Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie, sądach w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą prawną z zakresu spadków, testamentów, zachowków, zapisów – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz odwiedzania Naszego biura w Warszawie i Żurominie. Prawnik w Pruszkowie lub innych miastach gdzie prowadzi sprawy spadkowe – mecenas Michał Dobies, posiada bogate doświadczenie procesowe z zakresu prawa spadkowego. Podejmuje się prowadzenia spraw na etapie sądowym i przedsądowym (negocjacje).

Mamy świadomość, że postępowanie sądowe może wzbudzać stres, strach czy inne negatywne uczucia. W związku z tym nasza Kancelaria wychodzi temu naprzeciw. Zapewniamy kompleksową obsługę spraw sądowych. Maksimum korzyści dla Naszego Klienta przy możliwie minimalnym jego zaangażowaniu w sprawę – zapraszamy.

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Sprawy karne

Nasza Kancelaria świadczy również usługi prawne z zakresu prawa karnego. Reprezentujemy Klientów na etapie postępowania przygotowawczego oraz na etapie procesu sądowego.

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Potrzebny Ci adwokat w Pruszkowie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej prawnika w Pruszkowie, który profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiłeś pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt