prostokąt

Strona głównaAdwokat Pruszków

Adwokat Pruszków

Adwokat Pruszków – rozwody

Zastanawiacie się Państwo nad rozwodem? Potrzebujecie konsultacji prawnej w sprawie rozwodu? A może nie jesteście pewni czy macie podstawy do żądania rozwodu z orzeczeniem o winie współmałżonka? Zapraszamy do współpracy. Adwokat Michał Dobies – adwokat w Pruszkowie – specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych w Warszawie oraz w pozostałych miastach Polski. Interes Klienta jest Nas interesem priorytetowym. Zapewniamy konsultację prawną, wsparcie merytoryczne, sporządzenie pozwu rozwodowego, apelacji od wyroku rozwodowego, zażaleń, wniosków o zabezpieczenie oraz innych pism procesowych. Pełna dyskrecja, profesjonalizm oraz życzliwe podejście do Klienta, to wszystko znajdziecie Państwo w Naszej Kancelarii. Zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego i telefonicznego.

 

Adwokat Pruszków – sprawy rodzinne

Sprawa o kontakty z dzieckiem? Sprawa o alimenty? A może konieczna jest do uregulowania kwestia władzy rodzicielskiej? Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat od prawa rodzinnego w Pruszkowie – mecenas Michał Dobies – podejmuje się prowadzenia spraw przed Sądem Rejonowym w Pruszkowie, w instancji odwoławczej w Warszawie oraz w innych sądach na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Adwokat Pruszków – sprawy spadkowe

Adwokat w Pruszkowie od prawa spadkowego? Zapraszamy. Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie, sądach w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą prawną z zakresu spadków, testamentów, zachowków, zapisów – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz odwiedzania Naszego biura w Warszawie i Żurominie. Prawnik od spraw spadkowych w Pruszkowie – mecenas Michał Dobies, posiada bogate doświadczenie procesowe z zakresu prawa spadkowego. Podejmuje się prowadzenia spraw na etapie sądowym i przedsądowym (negocjacje).

Mamy świadomość, że postępowanie sądowe może wzbudzać stres, strach czy inne negatywne uczucia. W związku z tym nasza Kancelaria wychodzi temu naprzeciw. Zapewniamy kompleksową obsługę spraw sądowych. Maksimum korzyści dla Naszego Klienta przy możliwie minimalnym jego zaangażowaniu w sprawę – zapraszamy.

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Adwokat Pruszków – sprawy karne

Nasza Kancelaria świadczy również usługi prawne z zakresu prawa karnego. Reprezentujemy Klientów na etapie postępowania przygotowawczego oraz na etapie procesu sądowego.

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Prawnik Pruszków – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Pruszkowie, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

 

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt