google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Płońsk

Adwokat Płońsk

Prawo rodzinne

Szukasz pomocy adwokata w Płońsku w sprawach z zakresu prawa rodzinnego? Nie wiesz jak zainicjować sprawę o rozwód, podwyższenie alimentów/obniżenie alimentów, sprawę o kontakty z dzieckiem? Chcesz ograniczyć władzę rodzicielską albo pozbawić władzy rodzicielskiej drugiego rodzica i nie wiesz jakie kroki poczynić? A może wpisujesz w wyszukiwarkę „adwokat od rozwodów w Płońsku” i zastanawiasz się do którego adwokata się zgłosić? Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego w Płońsku, udziela porad prawnych w biurze w Warszawie oraz Filii Kancelarii w Żurominie. Zapraszamy do kontaktu.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

Prawo karne 

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych w Płońsku? Nie wiesz co grozi Ci za dane zachowanie i chciałbyś skonsultować się z adwokatem? Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Płońsku oraz na terytorium całego kraju.

 

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

Prawo spadkowe 

Prawnik od spadków w Płońsku, który wytłumaczy Ci w sposób jasny Twoją sprawę spadkową? Sprawa dotycząca dziedziczenia, zachowku lub wydziedziczenia? Zapraszamy. Mecenas Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Płońsku oraz w instancji odwoławczej.

 

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

Potrzebny Ci adwokat w Płońsku? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Płońsku, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym Klientem. Świadczymy usługi w Płońsku i okolicach, jak również na terenie całego kraju. Sumienność-rzetelność-dyspozycyjność to cechy, które Nas wyróżniają.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również do kontaktu przez formularz kontaktowy na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt