prostokąt

Strona głównaAdwokat Płońsk

Adwokat Płońsk

Prawo rodzinne – adwokat Płońsk

Adwokat Płońsk. Szukasz pomocy adwokata w Płońsku w sprawach z zakresu prawa rodzinnego? Nie wiesz jak zainicjować sprawę o rozwód, podwyższenie alimentów/obniżenie alimentów, sprawę o kontakty z dzieckiem? Chcesz ograniczyć władzę rodzicielską albo pozbawić władzy rodzicielskiej drugiego rodzica i nie wiesz jakie kroki poczynić? A może wpisujesz w wyszukiwarkę „adwokat od rozwodów w Płońsku” i zastanawiasz się do którego adwokata się zgłosić? Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego w Płońsku, udziela porad prawnych w biurze w Warszawie oraz Filii Kancelarii w Żurominie. Zapraszamy do kontaktu.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

Prawo karne – adwokat Płońsk

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych w Płońsku? Nie wiesz co grozi Ci za dane zachowanie i chciałbyś skonsultować się z adwokatem? Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Płońsku oraz na terytorium całego kraju.

 

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

Prawo spadkowe – adwokat Płońsk

Prawnik od spadków w Płońsku, potrzebna konsultacja? Sprawa dotycząca dziedziczenia, zachowku lub wydziedziczenia? Zapraszamy. Mecenas Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Płońsku oraz w instancji odwoławczej.

 

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

Prawnik Płońsk – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Płońsku, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym Klientem. Świadczymy usługi w Płońsku i okolicach, jak również na terenie całego kraju. Sumienność-rzetelność-dyspozycyjność to cechy, które Nas wyróżniają.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również do kontaktu przez formularz kontaktowy na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt