google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Płock

Adwokat Płock

Adwokat Płock – adwokat Michał Dobies. W dzisiejszych czasach pomoc adwokata stała się codziennością. Pełnomocnik zawodowy posiada należyte przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zawodowe w reprezentacji interesów klienta. Obsługa prawna, konsultacja prawna, negocjacje czy prowadzenie sprawy sądowej, to tylko niektóre z przykładów, w których Nasza Kancelaria świadczy wsparcie. Warto zaufać profesjonalistom. Prowadzimy sprawy rodzinne, spadkowe, cywilne i karne w Płocku, a także w innych miastach Polski.

 

Prawo rodzinne – adwokat od rozwodów w Płocku

Szukasz prawnika w Płocku, który podejmie się prowadzenia spraw rodzinnych? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód i szukasz adwokata rozwodowego w Płocku? A może chcesz uregulować alimenty, władzę rodzicielską lub kontakty z dzieckiem i potrzebna Ci pomoc adwokata rodzinnego w Płocku?

Trafiłeś pod właściwy adres. Adwokat Michał Dobies specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Reprezentuje klientów przed Sądem Rejonowym w Płocku, jak również przed Sądem Okręgowym w Płocku. Pomaga obrać właściwy kierunek działań, doradza i negocjuje. Rzetelność, zaangażowanie i skrupulatność – to cechy które wyróżniają Naszą Kancelarię.

 

Sprawy rodzinne w Płocku / Sprawy rozwodowe w Płocku? Tak, tym się zajmujemy.

 

Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw rodzinnych i udziela porad prawnych w sprawach o:

 • rozwód – rozwód z orzeczeniem o winie, rozwód bez orzekania o winie,
 • separację – separację z orzeczeniem o winie, separację bez orzekania o winie,
 • alimenty – podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, uchylenie się od obowiązku alimentacyjnego,
 • kontakty rodzica z dzieckiem – rozszerzenie kontaktów rodzica z dzieckiem, ograniczenie kontaktów rodzica z dzieckiem,
 • władzę rodzicielską – ograniczenie władzy rodzicielskiej, pozbawienie władzy rodzicielskiej,
 • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
 • podział majątku wspólnego stron,
 • i innych.

 

Zastanawiasz się, który z adwokatów to dobry adwokat od rozwodów w Płocku? Odpowiedź jest prosta – ten, który jasno wytłumaczy Twoją sytuację procesową, doradzi i któremu zaufasz. Sprawy rozwodowe wiążą się z wieloma emocjami, tak na sali sądowej, jak i poza nią. Mecenas Michał Dobies w oparciu o swoje doświadczenie procesowe wspiera Klienta, aby ten przez proces rozwodowy przeszedł bez zbędnego zaangażowania, przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnych odczuć związanych ze sprawą. Współpraca między klientem a zawodowym pełnomocnikiem to na wygraną w rozwodzie sposób najlepszy.Adwokat w Płocku – zapraszamy. Mecenas Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego na terenie Płocka, okolic Płocka.

 

Konsultacja prawna z adwokatem

Przed zainicjowaniem sprawy, podjęciem jakichkolwiek działań warto udać się na konsultację prawną do kancelarii adwokackiej. Niejednokrotnie bowiem nasze wyobrażenie o sprawie zmienia się diametralnie, gdy przedstawimy stan faktyczny sprawy profesjonalnemu pełnomocnikowi. Otrzymałeś pismo z sądu (z sądu rodzinnego w Płocku, sądu rejonowego, sądu okręgowego)? Warto skonsultować je z adwokatem, który wytłumaczy i doradzi podjęcie działań. Szukasz prawnika od rozwodów w Płocku? Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – prawnik od podwyższenia alimentów / obniżenia alimentów w Płocku

Wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego, które prowadzi Nasza Kancelaria to sprawy o alimenty. Pomagamy Naszym Klientom uzyskać podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów oraz uchylić się od obowiązku alimentacyjnego. Wraz z Klientami opracowujemy taktykę procesowa w sprawie o alimenty. Reprezentujemy Klientów w sprawach alimentacyjnych przed Sądem Rejonowym w Płocku, Sądem Okręgowym w Płocku oraz przed innymi sądami na terenie Mazowsza i całej Polski. Szukasz adwokata od alimentów w Płocku? Chcesz zainicjować sprawę o alimenty w Płocku? Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – prawnik Płock – sprawa o kontakty z dzieckiem

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi to podstawowy typ spraw z zakresu prawa rodzinnego, którymi zajmuje się Nasza Kancelaria. Często między rodzicami dziecka istnieje brak porozumienia co do formy kontaktów z dzieckiem, terminu kontaktów z dzieckiem, długości kontaktów z dzieckiem. Niejednokrotnie jeden z rodziców swoim zachowaniem uniemożliwia bądź poważnie utrudnia kontakty rodzica z dzieckiem. Co zrobić w takiej sytuacji? Konieczne jest zainicjowanie sprawy o ustalenie kontaktów przez sąd. Jak to zrobić? Wielce pomocne będzie profesjonalne podejście do sprawy, fachowe sporządzenie wniosku inicjującego sprawę oraz jego uargumentowanie. Adwokat od kontaktów z dzieckiem w Płocku? – Tak, zajmujemy się tym. Nasza Kancelaria prowadzi sprawy o kontakty w Płocku oraz na terenie całego kraju. W interesie Naszych Klientów jest uzyskanie satysfakcjonującego ich rozstrzygnięcia, do czego dążymy, do czego dokładamy maksimum starań. Mamy jednak również na uwadze, że dobro dziecka jest dobrem priorytetowym. Wobec powyższego zawsze staramy się w naszej pracy pogodzić interes rodzica i interes dziecka. Szukasz adwokata od kontaktów z dzieckiem w Płocku? Sprawa o kontakty w Płocku jest już zainicjowana a Ty potrzebujesz adwokata od spraw rodzinnych> Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – adwokat Płock – władza rodzicielska

Sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców, pozbawienie władzy rodzicielskiej, przywrócenie władzy rodzicielskiej stanowią kolejny poddział spraw rodzinnych, którymi zajmuje się mecenas Michał Dobies. Zaczynając od konsultacji z klientem, proponujemy taktykę prowadzenia sprawy. Prowadzimy sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej w Płocku oraz na terenie całego kraju. Podejmujemy się prowadzenia spraw rodzinnych nawet tych z kategorii tzw. beznadziejnych. Pomagamy – radzimy – reprezentujemy. Adwokat rodzinny w Płocku? Zapraszamy do kontaktu z mecenasem Michałem Dobiesem.

 

 

Prawo spadkowe – adwokat Płock – spadek

Szukasz prawnika specjalizującego się w sprawach spadkowych? Chcesz odrzucić spadek? Prawnik od spadków w Płocku potrzebny na „już”? A może chcesz zainicjować sprawę o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, niegodność dziedziczenia czy dział spadku? Nasza kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw spadkowych, w tym w szczególności spraw:

 • o zachowek,
 • dotyczących dziedziczenia ustawowego,
 • dziedziczenia testamentowego,
 • działu spadku,
 • wykonania zapisu
 • i innych.

 

 

Prawo karne – adwokat karnista Płock

Szukasz adwokata od spraw karnych? Potrzebujesz pomocy obrońcy w postępowaniu przygotowawczym? A może chcesz skonsultować swoją sytuację procesową? Prawnik Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach karnych na terenie Płocka, okolic Płocka oraz na terenie całej Polski. Prowadzi sprawy o przestępstwa i wykroczenia dotyczące m.in.:

 • jazdy pod wpływem alkoholu,
 • posiadania i sprzedaży narkotyków,
 • kradzieży,
 • rozboju,
 • bójki i pobicia,
 • niealimentacji,
 • uszczerbku na zdrowiu,
 • znęcania się,
 • zniesławienia,
 • zniewagi,
 • i wielu innych.

 

 

Prawnik w Płocku – Zapraszamy do kontaktu

Wpisujesz w wyszukiwarkę frazę: „adwokat rozwód Płock”, „rozwód Płock”, „adwokat alimenty Płock”, „adwokat zachowek Płock”  i zastanawiasz się do którego z prawników zadzwonić? Co ich różni? Jak podejdą do Twojej sprawy? Niestety, nie ma na te pytania jednej, generalnej odpowiedzi. Każdy wybór w życiu oparty jest na wierze w to co robimy i wierze w ludzi, którym powierzymy nasze problemy. Jeżeli jednak szukacie Państwo profesjonalnego pełnomocnika w Płocku, który w sposób kompleksowy i z zaangażowaniem zajmie się Waszą sprawą – trafiliście pod właściwy adres. Konsultacja prawna, taktyka procesowa, rozprawa – POMOŻEMY.

Najlepszy sposób na sukces to powierzenie sprawy adwokatowi, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa i posiada doświadczenie zawodowe w danej gałęzi prawa. Sprawy o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, zachowek czy sprawy karne, to tylko nieliczne z przykładów, które wchodzą w zakres świadczonych przez mec. Michała Dobiesa usług prawnych. Adwokat poprowadzi Państwa sprawę w Płocku, jak również w innym mieście Polski.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 791-571-605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również przez formularz kontaktowy na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

 

Podejmujemy się prowadzenia spraw w całej Polsce – w tym również w Płocku.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt