google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Piaseczno

Adwokat Piaseczno

Sprawy rodzinne

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy sądowe o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi, władzę rodzicielską i inne. Wiemy jak bardzo sprawy rodzinne mogą być skomplikowane, wiemy również jak duże emocje im towarzyszą. W związku z tym nasza Kancelaria oferuje Państwu konsultacje prawne, przygotowanie pism procesowych oraz prowadzenie spraw na etapie sądowym. Doświadczenie zawodowe oraz znajomość tematyki prawa rodzinnego jest gwarantem profesjonalnego doradztwa prawnego ukierunkowanego na uzyskanie dla swojego Klienta maksymalnych korzyści. Zapraszamy do współpracy i odwiedzania naszego biura kancelarii adwokackiej w Warszawie oraz Filii w Żurominie. Mecenas Michał Dobies jako adwokat rodzinny w Piasecznie i innych miastach Polski prowadzi sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego. Zapraszamy do współpracy w zakresie porady prawnej udzielonej przez adwokata rodzinnego oraz w zakresie reprezentacji procesowej i pozaprocesowej.

 

Reprezentujemy Klientów przed Sądem Rejonowym w Piasecznie, sądami warszawskimi oraz sądami w pozostałej części Polski.

 

SPRAWY:

 • ROZWÓD BEZ ORZEKANIA O WINIE / ROZWÓD Z ORZECZENIEM O WINIE;
 • SEPARACJA;
 • ALIMENTY;
 • KONTAKTY Z DZIECKIEM;
 • WŁADZA RODZICIELSKA;
 • PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW;
 • USTALENIE OJCOSTWA;
 • INNE.

 

 

Sprawy spadkowe

Nasza Kancelaria Adwokacka obok spraw rodzinnych podejmuje się doradztwa prawnego oraz prowadzenia na etapie sądowym spraw z zakresu prawa spadkowego. Zachowek, stwierdzenie nabycia spadku z ustawy, stwierdzenie nabycia spadku z testamentu, dział spadku to tylko przykłady spraw, w których adwokat Michał Dobies reprezentuje swoich Mocodawców. Prowadzimy sprawy przed Sądem Rejonowym w Piasecznie, sądami warszawskimi oraz sądami w pozostałej części kraju.

 

SPRAWY:

 • DZIEDZICZENIE NA PODSTAWIE USTAWY / DZIEDZICZENIE NA PODSTAWIE TESTAMENTU;
 • ZACHOWEK;
 • SPADKI I DZIAŁ SPADKU;
 • NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA;
 • WYDZIEDZICZENIE;
 • PODWAŻENIE TESTAMENTU;
 • INNE.

 

 

Sprawy karne

Trzecią gałęzią prawa, z którą związana jest nasza Kancelaria Adwokacka jest prawo karne. Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i prawa wykroczeń. Zapraszamy do kontaktu.

 

SPRAWY:

 • O PRZESTĘPSTWA;
 • O WYKROCZENIA.

 

 

Potrzebny adwokat w Piasecznie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli szukacie Państwo adwokata w Piasecznie lub okolicy, który w sposób profesjonalny i z zaangażowaniem zajmie się Waszą sprawą – trafiliście pod właściwy adres. Najlepszy sposób na sukces – powierzenie sprawy adwokatowi, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa i posiada doświadczenie zawodowe w danej gałęzi prawa. Sprawy o rozwód, sprawy o alimenty, zachowek, czy sprawy karne, to tylko nieliczne z przykładów, które wchodzą w zakres świadczonych przez adwokata Michała Dobiesa usług prawniczych. Adwokat poprowadzi Państwa sprawę w Piasecznie, jak również w innym mieście Polski.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej prawnikiem rodzinnym / prawnikiem spadkowym / prawnikiem karnistą – zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 791-571-605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Najczęstsze pytania

Adwokata rozwodowy w Piasecznie wyjaśnia: Jedną z form zakończenia małżeństwa jest rozwód. Piaseczno jest miastem, w którym mieści się sąd rejonowy. Sprawy o rozwód są jednak prowadzone przez sądy okręgowe oraz w drugiej instancji – przez sądy apelacyjne. Wobec powyższego sprawa o rozwód nie zostanie przeprowadzona w sądzie w Piasecznie, ale w sądzie okręgowym w Warszawie.

Adwokat rozwodowy Piaseczno wyjaśnia: Wybierając adwokata rozwodowego warto zrobić wcześniejsze rozeznanie wśród znajomych i rodziny – być może ktoś z nich może polecić adwokata od spraw rozwodowych godnego polecenia. Po drugie, w dobie internetu, źródłem poszukiwać prawnika rodzinnego będzie wyszukiwarka internetowa – wystarczy bowiem wpisać frazę „adwokat rozwód Piaseczno” oraz strona www adwokata, z której uzyskamy informacje na temat jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, prowadzonej specjalizacji oraz niejednokrotnie opinie klientów Warto umówić się do wybranego przez nas adwokata na wstępną konsultację prawną, która rozwieje nasze wątpliwości na temat współpracy.

Adwokat rodzinny Piaseczno wyjaśnia: Bazując na moim doświadczeniu zawodowym tak samo często inicjują sprawy rozwodowe obie strony.

Adwokat rozwodowy Piaseczno wyjaśnia: Każdy z nas chciałby trafić na prawnika, który zna się na naszej sprawie, który poradzi sobie z naszym problemem. Wobec powyższego warto wybrać się do adwokata specjalizującego się w konkretnej dziedzinie prawa. Nie oszukujmy się – nie ma ludzi, którzy w tym samym, dużym, stopniu znają się na wszystkim (bądź na wielu dziedzinach). Podobnie jest w prawie. Z moich obserwacji wynika jasno – specjalizacja w danej dziedzinie prawa to klucz do zwycięstwa na sali sądowej.

Adwokat Piaseczno wyjaśnia: Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, albowiem honorarium każdego adwokata różni się, jest ustalane indywidualnie z klientem, zależy od wielu czynników m.in. od skomplikowania sprawy.

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt