prostokąt

Strona głównaAdwokat Piaseczno

Adwokat Piaseczno

Adwokat Piaseczno – sprawy rodzinne

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy sądowe o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi, władzę rodzicielską i inne. Wiemy jak bardzo sprawy rodzinne mogą być skomplikowane, wiemy również jak duże emocje im towarzyszą. W związku z tym nasza Kancelaria oferuje Państwu konsultacje prawne, przygotowanie pism procesowych oraz prowadzenie spraw na etapie sądowym. Doświadczenie zawodowe oraz znajomość tematyki prawa rodzinnego jest gwarantem profesjonalnego doradztwa prawnego ukierunkowanego na uzyskanie dla swojego Klienta maksymalnych korzyści. Zapraszamy do współpracy i odwiedzania naszego biura w Warszawie oraz Filii w Żurominie. Reprezentujemy Klientów przed Sądem Rejonowym w Piasecznie, sądami warszawskimi oraz sądami w pozostałej części Polski.

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Adwokat Piaseczno – sprawy spadkowe

Nasza Kancelaria obok spraw rodzinnych podejmuje się doradztwa prawnego oraz prowadzenia na etapie sądowym spraw z zakresu prawa spadkowego. Zachowek, stwierdzenie nabycia spadku z ustawy, stwierdzenie nabycia spadku z testamentu, dział spadku to tylko przykłady spraw, w których adwokat Michał Dobies reprezentuje swoich Mocodawców. Prowadzimy sprawy przed Sądem Rejonowym w Piasecznie, sądami warszawskimi oraz sądami w pozostałej części Polski. Zapraszamy do współpracy.

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Adwokat Piaseczno – sprawy karne

Trzecią gałęzią prawa, z którą związana jest nasza Kancelaria jest prawo karne. Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego i prawa wykroczeń. Zapraszamy do kontaktu.

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

Prawnik Piaseczno – Zapraszamy do kontaktu

Wpisujecie Państwo w wyszukiwarkę frazę: „prawnik Piaseczno” czy „adwokat rozwód Piaseczno” i zastanawiacie się do którego z prawników zadzwonić? Co ich różni? Jak podejdą do Waszej sprawy? Niestety, nie ma na te pytania jednej odpowiedzi. Każdy wybór niesie za sobą pewne konsekwencje. Jeżeli jednak szukacie Państwo prawnika w Piasecznie, który w sposób profesjonalny i z zaangażowaniem zajmie się Waszą sprawą – trafiliście pod właściwy adres. Najlepszy sposób na sukces – powierzenie sprawy adwokatowi, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa i posiada doświadczenie zawodowe w danej gałęzi prawa. Sprawy o rozwód (adwokat od rozwodów w Piasecznie), sprawy o alimenty, zachowek (adwokat od spadków i zachowków w Piasecznie) czy sprawy karne (adwokat od spraw karnych w Piasecznie), to tylko nieliczne z przykładów, które wchodzą w zakres świadczonych przez adwokata Michała Dobiesa usług prawniczych. Adwokat poprowadzi Państwa sprawę w Piasecznie, jak również w innym mieście Polski.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 791-571-605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt