google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Nowy Dwór Mazowiecki

Adwokat Nowy Dwór Mazowiecki

Prawo rodzinne – adwokat Nowy Dwór Mazowiecki

Adwokat Nowy Dwór Mazowiecki. Główną specjalizacją Naszej Kancelarii jest prawo rodzinne. Wiemy jak wymagające emocjonalnie mogą być sprawy o rozwód, sprawy o alimenty, władzę rodzicielską czy kontakty z dzieckiem. Wiemy również, jak bardzo mogą być skomplikowane. Oczekiwaniom Klientów chcącym powierzyć prowadzenie swojej sprawy – wychodzimy naprzeciw. Mecenas Michał Dobies specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym prowadzi sprawy o:

 • rozwód,
 • separację,
 • podział majątku wspólnego,
 • alimenty,
 • uregulowanie kontaktów z dzieckiem,
 • władzę rodzicielską,
 • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • wyrażenie zgody na dokonanie czynności przekraczającej zwykły zarząd,
 • ustalenie miejsca zamieszkania dziecka
 • i wiele innych.

 

 

Rozwód – prawnik Nowy Dwór Mazowiecki

Sprawy o rozwód są jednymi z najbardziej skomplikowanych spraw rodzinnych. To właśnie w sprawie rozwodowej sąd ureguluje kwestie związane z naszym rozwodem i orzeczeniem o winie za rozpad związku małżeńskiego, władzą rodzicielską nad naszymi dziećmi, kontaktami z dziećmi czy alimentami. Czasochłonność, stopień skomplikowania sprawy, obszerność materiału dowodowego wpływa na to, że większość Klientów odwiedzających Naszą Kancelarię decyduje się powierzyć Nam swoją sprawę. Zaufaj specjalistom.

 

Alimenty – prawnik Nowy Dwór Mazowiecki

Sprawa o podwyższenie alimentów? Sprawa o obniżenie alimentów? Sprawa o uchylenie się od alimentów? 3 x TAK. W każdej z tych spraw Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną. Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw dotyczących alimentów w Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim jak i w instancji odwoławczej.

 

Kontakty z dzieckiem – prawnik Nowy Dwór Mazowiecki

Czy można inaczej uregulować kontakty z dzieckiem? Oczywiście. Nasza Kancelaria pomaga Klientom w uzyskaniu rozstrzygnięcia w sądzie, które rozszerzy ich kontakty z dzieckiem. Również świadczymy obsługę prawną dotyczącą ograniczenia kontaktów z dzieckiem. Całkowita zmiana formy kontaktów? To również jest możliwe. Zapraszamy do kontaktu.

 

Władza rodzicielska – prawnik Nowy Dwór Mazowiecki

Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach o ograniczenie władzy rodzicielskiej, pozbawienie władzy rodzicielskiej i przywrócenie władzy rodzicielskiej. Kompleksowa pomoc prawnika – kluczem do sukcesu.

 

 

Prawo spadkowe – adwokat Nowy Dwór Mazowiecki

Adwokat od spadków w Nowym Dworze Mazowieckim? Potrzebna konsultacja? Sprawa dotycząca dziedziczenia, zachowku lub wydziedziczenia? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w instancji odwoławczej. Prowadzi sprawy m.in. o:

 • stwierdzenie nabycia spadku,
 • zachowek,
 • dział spadku,
 • niegodność dziedziczenia,
 • wykonanie zapisu,
 • inne.

 

 

Prawo karne – adwokat Nowy Dwór Mazowiecki

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych w Nowym Dworze Mazowieckim? Nie wiesz co grozi Ci za dane zachowanie i chciałbyś skonsultować się z adwokatem? Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Nowym Dworze Mazowieckim oraz na terytorium całego kraju.

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Pomoc prawna Nowy Dwór Mazowiecki – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Nowym Dworze Mazowieckim, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt