google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Mława

Adwokat Mława

W dzisiejszych czasach pomoc adwokata stała się codziennością. Pełnomocnik zawodowy posiada należyte przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zawodowe w reprezentacji interesów klienta. Obsługa prawna, konsultacja prawna, negocjacje czy prowadzenie sprawy sądowej, to tylko niektóre z przykładów, w których Nasza Kancelaria świadczy wsparcie. Warto zaufać profesjonalistom.

 

Prawo rodzinne

Szukasz pomocy prawnej w sprawach rodzinnych? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód, alimenty lub kontakty z dzieckiem? Czeka Cię sprawa o podział majątku wspólnego? A może szukasz adwokata od rozwodu w Mławie? Adwokat Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie o rozwód, w sprawie o alimenty (podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, uchylenie się od alimentów), w sprawie dotyczącej władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dzieckiem, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Mecenas Michał Dobies świadczy pomoc prawną na terenie Mławy oraz okolic Mławy. Reprezentuje klientów przed Sądem Rejonowym w Mławie jak i instancji odwoławczej.

 

Sprawy o:

 • rozwód (rozwód z orzeczeniem o winie /  rozwód bez orzekania o winie),
 • separację,
 • alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie alimentów),
 • kontakty z dzieckiem,
 • władzę rodzicielską,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • istotne sprawy dziecka,
 • podział majątku wspólnego małżonków,
 • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
 • eksmisję,
 • inne.

 

 

Prawo karne

Szukasz prawnika od spraw karnych? Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Zostałeś oskarżony i potrzebujesz obrońcy? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Reprezentuje klientów na terenie Mławy oraz okolic Mławy. Jest obrońcą na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję lub Prokuraturę Rejonową w Mławie.

 

Reprezentacja w:

 • postępowaniu przygotowawczym,
 • postępowaniu sądowym,
 • sprawach o dozór elektroniczny,
 • sprawach dotyczących warunkowego zwolnienia z odbywania reszty kary pozbawienia wolności,
 • innych sprawach.

 

 

Prawo spadkowe

Otrzymałeś spadek i nie wiesz jakie poczynić kroki prawne? Chcesz odrzucić spadek?  Sprawa o dział spadku, testament, dziedziczenie, a może zachowek? Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej prawnika od prawa spadkowego w Mławie – zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu spraw spadkowych. Podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych przed Sądem Rejonowym w Mławie, jak również przed sądem II instancji – Sądem Okręgowym w Płocku.

 

Sprawy o:

 • zachowek,
 • dziedziczenie – dziedziczenie testamentowe, dziedziczenie ustawowe,
 • niegodność dziedziczenia,
 • wykonanie zapisu,
 • dział spadku.

 

Co wyróżnia Naszą Kancelarię?

Profesjonalizm, staranność i dyspozycyjność to klucz do sukcesu każdej sprawy oraz właściwych relacji na linii Klient – adwokat. Jesteśmy zaangażowani w każdą sprawę Naszego Klienta, dzięki czemu nigdy nie zostaniecie Państwo sami z problemem.

 

 

Potrzebny adwokat w Mławie? – Zapraszamy do kontaktu

Szukacie Państwo pomocy prawnej adwokata w Mławie? Czeka Państwa trudna sprawa o rozwód, alimenty, spadek, zachowek lub sprawa karna i potrzebujesz pełnomocnika zawodowego? Trafiliście pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy swoich Klientów w sposób rzetelny, mając na uwadze maksymalne korzyści dla Klienta.

Zastanawiacie się Państwo, jaki sposób rozwiązania Państwa sprawy jest najlepszy? Adwokat w Mławie – mecenas Michał Dobies przeanalizuje sprawę i doradzi w kwestii podjęcia działań. Powierzając sprawę prawnikowi w Mławie w osobie adwokata Michała Dobiesa jesteście Państwo w dobrych rękach. Zaangażowanie, doświadczenie zawodowe oraz nieszablonowość rozwiązań to tylko niektóre z cech, które opisują nasz zespół.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 791-571-605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. jak również przez formularz kontaktowy na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię Kancelarii Adwokackiej w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Nasza Kancelaria Adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw w całej Polsce.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt