google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Lubawa

Adwokat Lubawa

Prawo rodzinne

Nasza Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego. Wiemy, że sprawy sądowe niosą ze sobą duży bagaż emocjonalny, dlatego pomagamy Naszym Klientom przejść przez postępowanie sądowe w sposób szybki, minimalizując negatywne emocje związane z procesem sądowym, mając na uwadze podstawowy cel – uzyskanie możliwie maksymalnych korzyści.

 

 

Sprawa o rozwód

Jeżeli szukacie Państwo adwokata, który doradzi i poprowadzi sprawę o rozwód trafiliście we właściwe miejsce. Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia wszelkich spraw z zakresu prawa rodzinnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, tak rozwód z orzekaniem o winie, jak i rozwód bez orzekania o winie. Doświadczenie zawodowe zdobyte na salach sądowych jak również profesjonalne, indywidualne podejście do każdej sprawy umożliwia adwokatowi opracowanie taktyki procesowej dostosowanej do sytuacji Klienta. Jeżeli zastanawiacie się Państwo czy adwokat rozwodowy i jego pomoc jest niezbędna w Państwa sytuacji, zapraszamy na poradę prawną do Naszej Kancelarii.

 

 

Sprawy o alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, inne

Oprócz spraw o rozwód, Nasza Kancelaria prowadzi również innego typu sprawy rodzinne, m.in.:

 • separację (separację bez orzekania o winie / separację z orzeczeniem o winie,
 • podział majątku wspólnego małżonków,
 • alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie alimentów),
 • uregulowanie kontaktów z dzieckiem,
 • władzę rodzicielską (ograniczenie władzy rodzicielskiej / pozbawienie władzy rodzicielskiej / przywrócenie władzy rodzicielskiej),
 • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • wyrażenie zgody na dokonanie czynności przekraczającej zwykły zarząd majątkiem dziecka,
 • ustalenie miejsca zamieszkania dziecka
 • i wiele innych.

 

Jeżeli nosicie się Państwo z zamiarem zainicjowania sprawy sądowej, warto wcześniej skorzystać z konsultacji prawnej i udać się do adwokata rodzinnego. Profesjonalne sporządzenie pisma inicjującego sprawę w znacznej mierze może przyczynić się do osiągnięcia korzystnego rozstrzygnięcia w sądzie. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Sprawy spadkowe

Nasza Kancelaria reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym oraz na etapie sądowym we wszelakich sprawach z zakresu prawa spadkowego. Sprawy o zachowek, sprawy o dziedziczenie (dziedziczenie ustawowe, dziedziczenie testamentowe), kwestionowanie testamentu, dział spadku, czy niegodność dziedziczenia to tylko z niektórych przykładów spraw, w których mecenas Michał Dobies wspiera radą i reprezentacją na sali sądowej Naszych Klientów. Celem omówienia sprawy, zapraszamy do kontaktu.

 

 

Sprawy karne

Potrzebujecie Państwo pomocy prawnej w sprawach karnych? Nie wiecie co grozi za dane zachowanie i chcielibyście skonsultować się z adwokatem znającym się na tematyce prawa karnego? Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Lubawie oraz na terytorium całego kraju.

 

 

 

Szukasz adwokata w Lubawie? – Zapraszamy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną na terenie Lubawy jak i całego kraju. Dobro Naszego Klienta jest dla nas bardzo ważne, w związku z czym nawiązując z Naszą Kancelarią współpracę, możecie Państwo mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby uzyskać dla Państwa korzystne rozstrzygniecie – bez zbędnego Państwa angażowania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791 – 571 – 605 lub mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Zapraszamy również do odwiedzania Naszej Kancelarii w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10 oraz Filii Kancelarii w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Podejmujemy się prowadzenia spraw w całej Polsce – w tym również w Lubawie.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt