google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Lidzbark

Adwokat Lidzbark

Prawo rodzinne

Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Sprawy o rozwód, o ustalenie kontaktów z dziećmi, alimenty czy władzę rodzicielską to tylko niektóre z szerokiego katalogu spraw między małżonkami oraz rodzicami a dziećmi. Prawnik Michał Dobies świadczy pomoc prawną nie tylko w Warszawie, gdzie siedzibę ma jego Kancelaria i w Żurominie gdzie prowadzi Filię Kancelarii, ale również na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem miast sąsiedzkich (Lidzbark, Mława, Działdowo, Sierpc, Płock czy Ciechanów).

 

Prawo rodzinne – prawnik od spraw alimentacyjnych

Wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego, które prowadzi Nasza Kancelaria to sprawy o alimenty. Pomagamy Naszym Klientom uzyskać podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów oraz uchylić się od obowiązku alimentacyjnego. Wraz z Klientami opracowujemy taktykę procesowa w sprawie o alimenty. Szukasz adwokata od alimentów? Chcesz zainicjować sprawę o alimenty? Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – adwokat od kontaktów z dzieckiem

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi to podstawowy typ spraw z zakresu prawa rodzinnego, którymi zajmuje się Nasza Kancelaria. Często między rodzicami dziecka istnieje brak porozumienia co do formy kontaktów z dzieckiem, terminu kontaktów z dzieckiem, długości kontaktów z dzieckiem. Niejednokrotnie jeden z rodziców swoim zachowaniem uniemożliwia bądź poważnie utrudnia kontakty rodzica z dzieckiem. Co zrobić w takiej sytuacji? Konieczne jest zainicjowanie sprawy o ustalenie kontaktów przez sąd. Jak to zrobić? Wielce pomocne będzie profesjonalne podejście do sprawy, fachowe sporządzenie wniosku inicjującego sprawę oraz jego uargumentowanie.

 

Prawo rodzinne – sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej

Sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców, pozbawienie władzy rodzicielskiej, przywrócenie władzy rodzicielskiej stanowią kolejny poddział spraw rodzinnych, którymi zajmuje się mecenas Michał Dobies. Zaczynając od konsultacji z klientem, proponujemy taktykę prowadzenia sprawy.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Prawo spadkowe

Kancelaria adwokacka adwokata Michała Dobiesa prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Jeżeli potrzebujesz konsultacji prawnej w sprawach dziedziczenia, testamentu, zachowku czy wydziedziczenia, adwokat Michał Dobies doradzi i pomoże dobrać korzystną taktykę procesową. Sprawa sądowa dotycząca dziedziczenia, zachowku lub wydziedziczenia? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Działdowie oraz w instancji odwoławczej.

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Prawo karne

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Nie wiesz co grozi Ci za dane zachowanie i chciałbyś skonsultować się z adwokatem? Adwokat Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Lidzbarku oraz na terytorium całego kraju.

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Szukasz adwokata w Lidzbarku? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Lidzbarku, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, a także poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Podejmujemy się prowadzenia spraw w całej Polsce – w tym również w Lidzbarku.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt