google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Legionowo

Adwokat Legionowo

Sprawy rodzinne

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Dobiesa świadczy usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa cywilnego oraz prawa karnego. Główną specjalizacją Kancelarii jest prawo rodzinne, w związku z czym jeżeli wpisaliście Państwo w wyszukiwarkę: „adwokat od prawa rodzinnego w Legionowie” i znaleźliście się na Naszej stronie www – trafiliście pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies jako adwokat w Legionowie i innych miastach prowadzi różnego rodzaju sprawy rodzinne m.in. spraw o:

 • rozwód (rozwód z orzeczenie o winie / rozwód bez orzekania o winie),
 • separację,
 • alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie alimentów),
 • kontakty z dziećmi,
 • władzę rodzicielską (ograniczenie władzy rodzicielskiej / pozbawienie władzy rodzicielskiej / przywrócenie władzy rodzicielskiej),
 • sądowe ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • podział majątku wspólnego małżonków,
 • inne.

 

 

Sprawy spadkowe

Kolejną gałęzią prawa, którą zajmuje się Nasza Kancelaria jest prawo spadkowe. Wiemy jak bardzo skomplikowane mogą być sprawy dotyczące spadku, sprawy majątkowe, ich podział, dlatego warto powierzyć ich prowadzenie zawodowemu pełnomocnikowi. Mecenas Michał Dobies jako adwokat w Legionowie i w innych miastach prowadzeni sprawy m.in. o:

 • stwierdzenie nabycia spadku,
 • dział spadku,
 • zachowek,
 • czy niegodność dziedziczenia,
 • inne.

Doświadczenie zawodowe dotychczas zdobyte na sali sądowej przez „adwokata od spadków” jest nieocenione w zawiłych sprawach prawa spadkowego i cywilnego.

 

 

Sprawy karne

Mecenas Michał Dobies podejmuje się również prowadzenia spraw karnych i spraw o wykroczenia. Celem kontaktu zapraszamy do odwiedzania biura Kancelarii w Warszawie oraz Filii w Żurominie. Jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu i adresem e-mail wskazanym poniżej.

 

 

Potrzebujesz adwokata w Legionowie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Legionowie, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies reprezentuje Klientów przez Sądem Rejonowym w Legionowie, instancji odwoławczej i innych sądach na terenie całego kraju.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt