google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Gostynin

Adwokat Gostynin

Prawo rodzinne 

Prawo rodzinne jest główną specjalizacją adwokata Michała Dobiesa. Jeżeli szukasz adwokata od rozwodów, adwokata podejmującego się prowadzenia spraw rodzinnych w Gostyninie i okolicach – trafiłeś na właściwą stronę. Mecenas Michał Dobies reprezentuje klientów nie tylko w Gostyninie czy Płocku, ale również na terenie całej Polski. Sprawy rodzinne są sprawami o dużym bagażu emocjonalnym. Rozwód, alimenty, kontakty, władza rodzicielska to tylko niektóre z nich. Aby uzyskać korzystne rozstrzygnięcie w sprawie, w tym w sprawie rozwodowej, istotna jest nie tylko determinacja, ale również obranie właściwej taktyki procesowej i skuteczna argumentacja. Doświadczenie zawodowe adwokata rozwodowego w Gostyninie i nie tylko zdaje się być nieocenione szczególnie na sali rozpraw. W związku z czym warto powierzyć prowadzenie swojej sprawy pełnomocnikowi zawodowemu.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

Prawo spadkowe 

Adwokat od spadków i zachowków? Mecenas Michał Dobies podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu szeroko pojętego prawa spadkowego. Sprawy o zachowek, dziedziczenie ustawowe, dziedziczenie testamentowe czy dotyczące niegodności dziedziczenia to jedne z najpopularniejszych sprawy z zakresu prawa spadkowego. Zdarzają się jednak bardziej skomplikowane, ze złożonym stanem faktycznym. Adwokat od spadków w Gostyninie – mecenas Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Gostyninie oraz w instancji odwoławczej – w Sądzie Okręgowym w Płocku.

 

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Prawo karne 

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Dobiesa reprezentuje klientów w sprawach karnych na etapie postępowania przygotowawczego jak i na etapie sądowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz odwiedzania naszego biura w Warszawie oraz Żurominie.

 

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Potrzebny adwokat w Gostyninie? – Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika w Gostyninie lub innych miastach, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt