google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Działdowo

Adwokat Działdowo

W dzisiejszych czasach pomoc adwokata stała się codziennością. Pełnomocnik zawodowy posiada należyte przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zawodowe w reprezentacji interesów klienta. Obsługa prawna, konsultacja prawna, negocjacje czy prowadzenie sprawy sądowej, to tylko niektóre z przykładów, w których Nasza Kancelaria świadczy wsparcie. Warto zaufać profesjonalistom.

 

 

Prawo rodzinne – rozwód

Szukasz pomocy adwokata w sprawach rodzinnych w Działdowie? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód, alimenty lub kontakty z dzieckiem? Czeka Cię sprawa o podział majątku wspólnego? Adwokat Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie o rozwód (rozwód z orzeczeniem o winie / rozwód bez orzekania o winie), o separację, w sprawie o alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie się od alimentów), w sprawie dotyczącej władzy rodzicielskiej (ograniczenie władzy rodzicielskiej / pozbawienie władzy rodzicielskiej / przywrócenie władzy rodzicielskiej) czy kontaktów z dzieckiem – zapraszamy do kontaktu. Mecenas Michał Dobies świadczy pomoc prawną na terenie Działdowa oraz okolic Działdowa. Reprezentuje Klientów przed Sądem Rejonowym w Działdowie jak i instancji odwoławczej (Sądem Okręgowym w Elblągu).

 

Wiemy jak bardzo sprawy z zakresu prawa rodzinnego mogą być skomplikowane, wiemy jak duży ładunek emocjonalny ze sobą niosą. W związku z tym nieocenione może okazać się wsparcie prawnika zajmującego się tematyką prawa rodzinnego i znającego realia tych spraw.

 

Prawo rodzinne – alimenty

Wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego, które prowadzi Nasza Kancelaria to sprawy o alimenty. Pomagamy Naszym Klientom uzyskać podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów oraz uchylić się od obowiązku alimentacyjnego. Wraz z Klientami opracowujemy taktykę procesowa w sprawie o alimenty. Reprezentujemy Klientów w sprawach alimentacyjnych przed Sądem Rejonowym w Działdowie, Sądem Okręgowym w Elblągu oraz przed innymi sądami na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i całej Polski.

 

Prawo rodzinne – kontakty z dzieckiem

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi to podstawowy typ spraw z zakresu prawa rodzinnego, którymi zajmuje się Nasza Kancelaria. Często między rodzicami dziecka istnieje brak porozumienia co do formy kontaktów z dzieckiem, terminu kontaktów z dzieckiem, długości kontaktów z dzieckiem. Niejednokrotnie jeden z rodziców swoim zachowaniem uniemożliwia bądź poważnie utrudnia kontakty rodzica z dzieckiem. Co zrobić w takiej sytuacji? Konieczne jest zainicjowanie sprawy o ustalenie kontaktów przez sąd. Jak to zrobić? Wielce pomocne będzie profesjonalne podejście do sprawy, fachowe sporządzenie wniosku inicjującego sprawę oraz jego uargumentowanie. Nasza Kancelaria prowadzi sprawy o kontakty. W interesie Naszych Klientów jest uzyskanie satysfakcjonującego ich rozstrzygnięcia, do czego dążymy, do czego dokładamy maksimum starań. Mamy jednak również na uwadze, że dobro dziecka jest dobrem priorytetowym. Wobec powyższego zawsze staramy się w naszej pracy pogodzić interes rodzica i interes dziecka.

 

Prawo rodzinne – władza rodzicielska

Sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców, pozbawienie władzy rodzicielskiej, przywrócenie władzy rodzicielskiej stanowią kolejny poddział spraw rodzinnych, którymi zajmuje się mecenas Michał Dobies. Zaczynając od konsultacji z klientem, proponujemy taktykę prowadzenia sprawy. Prowadzimy sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej w Działdowie oraz na terenie całego kraju. Podejmujemy się prowadzenia spraw rodzinnych nawet tych z kategorii tzw. beznadziejnych. Pomagamy – radzimy – reprezentujemy. Adwokat rodzinny w Działdowie? Zapraszamy do kontaktu z mecenasem Michałem Dobiesem.

 

SPRAWY: ROZWÓD / SEPARACJA / ALIMENTY / KONTAKTY Z DZIECKIEM / WŁADZA RODZICIELSKA / PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW / USTALENIE OJCOSTWA / ZAPRZECZENIE OJCOSTWA / INNE

 

 

 

Prawo karne

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Reprezentuje Klientów na terenie Działdowa oraz okolic Działdowa. Mecenas Michał Dobies jest obrońcą na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję lub Prokuraturę Rejonową w Działdowie, jak również na etapie postępowania sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Działdowie.

 

SPRAWY: O PRZESTĘPSTWA / O WYKROCZENIA

 

 

 

Prawo spadkowe

Testament, dziedziczenie, a może zachowek? Zastanawiasz się jak odrzucić spadek? Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu spraw spadkowych (zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, odrzucenie spadku, wydziedziczenie). Mecenas Dobies jako adwokat w Działdowie, podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych przed Sądem Rejonowym w Działdowie, jak również przed sądem II instancji – Sądem Okręgowym w Elblągu. Sprawy z zakresu prawa spadkowego niejednokrotnie są sprawami złożonymi, skomplikowanymi. Warto więc zastanowić się nad pomocą pełnomocnika zawodowego.

 

SPRAWY: DZIEDZICZENIE / ZACHOWEK / SPADKI I DZIAŁ SPADKU / NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA / WYDZIEDZICZENIE / PODWAŻENIE TESTAMENTU / INNE

 

 

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeżeli przed Państwem trudna sprawa sądowa, konieczna jest konsultacja prawna albo sporządzenie pisma procesowego – zapraszamy. Każde Nasze działanie nacechowane jest maksymalną starannością, zaś zadowolenie Klienta jest Naszym zadowoleniem.

 

 

Potrzebny adwokat w Działdowie? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika, który w sposób profesjonalny zajmie się Państwa sprawą, rzetelnie przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies działa, aby osiągnąć dla swojego Klienta maksymalne korzyści. Sprawy rodzinne, spadkowe i karne to tylko niektóre ze spraw, którymi mecenas Michał Dobies się zajmuje. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać rozwód, alimenty, chcecie zainicjować sprawę dotyczącą spadku albo czeka Was sprawa karna – zapraszamy do kontaktu. Dobry pomysł na poprowadzenie sprawy to podstawa sukcesu na sali sądowej.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl oraz za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

 

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt