google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Ciechanów

Adwokat Ciechanów

Adwokat Ciechanów – adwokat Michał Dobies. W dzisiejszych czasach pomoc adwokata stała się codziennością. Pełnomocnik zawodowy posiada należyte przygotowanie merytoryczne i doświadczenie zawodowe w reprezentacji interesów klienta. Obsługa prawna, konsultacja prawna, negocjacje czy prowadzenie sprawy sądowej, to tylko niektóre z przykładów, w których Nasza Kancelaria świadczy wsparcie. Warto zaufać profesjonalistom.

 

Prawo rodzinne – adwokat Ciechanów – rozwód

Szukasz pomocy adwokata w Ciechanowie w sprawach rodzinnych? Nie wiesz jak zainicjować sprawę o rozwód, sprawę o alimenty, sprawę o kontakty z dzieckiem? Chcesz ograniczyć władzę rodzicielską albo pozbawić władzy rodzicielskiej drugiego rodzica i nie wiesz jakie kroki poczynić? Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, podejmuje się spraw m.in. o:

 • rozwód (rozwód z orzeczeniem o winie / rozwód bez orzekania o winie),
 • separację (z orzeczeniem o winie / bez orzekania o winie),
 • podział majątku wspólnego małżonków,
 • alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie alimentów),
 • uregulowanie kontaktów z dzieckiem,
 • władzę rodzicielską (ograniczenie władzy rodzicielskiej / pozbawienie władzy rodzicielskiej),
 • ustanowienie rozdzielności majątkowej,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • wyrażenie zgody na dokonanie czynności przekraczającej zwykły zarząd majątkiem dziecka,
 • ustalenie miejsca zamieszkania dziecka
 • i wiele innych.

 

Prawo rodzinne – adwokat Ciechanów – alimenty

Wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego, które prowadzi Nasza Kancelaria to sprawy o alimenty. Pomagamy Naszym Klientom uzyskać podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów oraz uchylić się od obowiązku alimentacyjnego. Wraz z Klientami opracowujemy taktykę procesowa w sprawie o alimenty. Reprezentujemy Klientów w sprawach alimentacyjnych przed Sądem Rejonowym w Ciechanowie, Sądem Okręgowym w Płocku oraz przed innymi sądami na terenie województwa mazowieckiego i całej Polski. Szukasz adwokata od alimentów w Ciechanowie? Chcesz zainicjować sprawę o alimenty w Ciechanowie? Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – adwokat Ciechanów – kontakty z dzieckiem

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi to podstawowy typ spraw z zakresu prawa rodzinnego, którymi zajmuje się Nasza Kancelaria. Często między rodzicami dziecka istnieje brak porozumienia co do formy kontaktów z dzieckiem, terminu kontaktów z dzieckiem, długości kontaktów z dzieckiem. Niejednokrotnie jeden z rodziców swoim zachowaniem uniemożliwia bądź poważnie utrudnia kontakty rodzica z dzieckiem. Co zrobić w takiej sytuacji? Konieczne jest zainicjowanie sprawy o ustalenie kontaktów przez sąd. Jak to zrobić? Wielce pomocne będzie profesjonalne podejście do sprawy, fachowe sporządzenie wniosku inicjującego sprawę oraz jego uargumentowanie. Adwokat od kontaktów z dzieckiem w Ciechanowie? – Tak, zajmujemy się tym. Nasza Kancelaria prowadzi sprawy o kontakty w Ciechanowie oraz na terenie całego kraju. W interesie Naszych Klientów jest uzyskanie satysfakcjonującego ich rozstrzygnięcia, do czego dążymy, do czego dokładamy maksimum starań. Mamy jednak również na uwadze, że dobro dziecka jest dobrem priorytetowym. Wobec powyższego zawsze staramy się w naszej pracy pogodzić interes rodzica i interes dziecka. Szukasz adwokata od kontaktów z dzieckiem w Ciechanowie? Sprawa o kontakty w Ciechanowie jest już zainicjowana a Ty potrzebujesz adwokata od spraw rodzinnych? Zapraszamy do kontaktu.

 

Prawo rodzinne – adwokat Ciechanów – władza rodzicielska

Sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców, pozbawienie władzy rodzicielskiej, przywrócenie władzy rodzicielskiej stanowią kolejny poddział spraw rodzinnych, którymi zajmuje się mecenas Michał Dobies. Zaczynając od konsultacji z klientem, proponujemy taktykę prowadzenia sprawy. Prowadzimy sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej w Ciechanowie oraz na terenie całego kraju. Podejmujemy się prowadzenia spraw rodzinnych nawet tych z kategorii tzw. beznadziejnych. Pomagamy – radzimy – reprezentujemy. Adwokat rodzinny w Ciechanowie? Zapraszamy do kontaktu z mecenasem Michałem Dobiesem.

 

 

 

Prawo spadkowe – adwokat w Ciechanowie od spraw spadkowych

Adwokat od spadków w Ciechanowie – potrzebna konsultacja? Sprawa dotycząca dziedziczenia, zachowku lub wydziedziczenia? Zapraszamy. Prawnik Michał Dobies reprezentuje klientów w sprawach spadkowych w Sądzie Rejonowym w Ciechanowie oraz w instancji odwoławczej. Prowadzi sprawy m.in. o:

 • stwierdzenie nabycia spadku,
 • zachowek,
 • spadek i dział spadku,
 • niegodność dziedziczenia,
 • wykonanie zapisu,
 • związane z kwestionowaniem testamentu,
 • inne.

 

 

Prawo karne – adwokat w Ciechanowie od spraw karnych i wykroczeń

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Nie wiesz co grozi Ci za dane zachowanie i chciałbyś skonsultować się z adwokatem? Mecenas Michał Dobies prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego w Ciechanowie oraz na terytorium całego kraju.

 

 

Adwokaci Ciechanów? Co wyróżnia Naszą Kancelarię? Wiemy, że w dzisiejszych czasach pomoc prawnika przy wielu sprawach życia codziennego zdaje się być konieczna. Wiemy również jak ważny jest dobry kontakt ze swoim pełnomocnikiem i zadowolenie Klienta, dlatego świadczymy usługi prawne w sposób rzetelny, dokładając wszelkich starań, aby każdy z Naszych Klientów był usatysfakcjonowany działaniami podjętymi przez Naszą Kancelarię. Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz duży obszar terytorialny, na którym świadczymy usługi prawne – to wszystko znajdziecie Państwo w Naszej Kancelarii. Zapraszamy.

 

 

 

Prawnik Ciechanów – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika od rozwodów, alimentów, kontaktów z dziećmi, spraw spadkowych lub spraw karnych, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą, fachowo przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Adwokat Ciechanów – mecenas Michał Dobies świadczy obsługę prawną na terenie Ciechanowa oraz w okolicach.

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

 

Podejmujemy się prowadzenia spraw w całej Polsce – w tym również w Ciechanowie.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt