google grafika
prostokąt

Strona głównaAdwokat Brodnica

Adwokat Brodnica

Adwokat rodzinny

Szukasz pomocy adwokata w sprawach rodzinnych? Chcesz zainicjować sprawę o rozwód, alimenty lub kontakty z dzieckiem? Czeka Cię sprawa o podział majątku wspólnego? Mecenas Michał Dobies specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie o rozwód (rozwód bez orzekania o winie / rozwód z orzeczeniem o winie), w sprawie o alimenty (podwyższenie alimentów / obniżenie alimentów / uchylenie się od alimentów), w sprawie dotyczącej władzy rodzicielskiej (pozbawienie władzy rodzicielskiej / ograniczenie władzy rodzicielskiej / przywrócenie władzy rodzicielskiej) czy kontaktów z dzieckiem – zapraszamy do kontaktu. Prawnik Michał Dobies świadczy pomoc prawną na terenie Brodnicy oraz okolic Brodnicy. Reprezentuje klientów przed Sądem Rejonowym w Brodnicy jak i instancji odwoławczej (Sądem Okręgowym w Toruniu).

Wiemy jak bardzo sprawy z zakresu prawa rodzinnego mogą być skomplikowane, wiemy jak duży ładunek emocjonalny ze sobą niosą. W związku z tym nieocenione może okazać się wsparcie prawnika zajmującego się tematyką prawa rodzinnego i znającego realia tych spraw. Prawnik od rozwodów w Brodnicy – zapraszam.

 

SPRAWY O:

 • ROZWÓD,
 • SEPARACJA,
 • ALIMENTY NA DZIECKO,
 • KONTAKTY Z DZIECKIEM,
 • WŁADZA RODZICIELSKA,
 • PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO MAŁŻONKÓW,
 • USTALENIE OJCOSTWA,
 • INNE.

 

 

Adwokat karnista

Szukasz prawnika w Brodnicy od spraw karnych? Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych? Zapraszamy. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Reprezentuje klientów na terenie Brodnicy oraz okolic Brodnicy. Mecenas Michał Dobies jest obrońcą na etapie postępowania przygotowawczego, jak również na etapie postępowania sądowego.

 

SPRAWY O:

 • PRZESTĘPSTWA,
 • WYKROCZENIA.

 

 

Adwokat od spraw spadkowych

Testament, dziedziczenie, a może zachowek? Zastanawiasz się jak odrzucić spadek? Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Adwokat Michał Dobies świadczy pomoc prawną z zakresu spraw spadkowych (zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, odrzucenie spadku, wydziedziczenie). Mecenas Dobies podejmuje się prowadzenia spraw spadkowych przed Sądem Rejonowym w Brodnicy, jak również przed sądem II instancji – Sądem Okręgowym w Toruniu. Sprawy z zakresu prawa spadkowego niejednokrotnie są sprawami złożonymi, skomplikowanymi. Warto więc zastanowić się nad pomocą pełnomocnika zawodowego.

 

SPRAWY O:

 • DZIEDZICZENIE,
 • ZACHOWEK,
 • SPADKI I DZIAŁ SPADKU,
 • NIEGODNOŚĆ DZIEDZICZENIA,
 • WYDZIEDZICZENIE,
 • PODWAŻENIE TESTAMENTU,
 • INNE.

 

 

Potrzebny adwokat w Brodnicy? – Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej prawnika, który w sposób profesjonalny zajmie się Państwa sprawą, rzetelnie przeanalizuje posiadaną dokumentację i oceni sytuację procesową, trafiliście Państwo pod właściwy adres. Mecenas Michał Dobies działa, aby osiągnąć dla swojego Klienta maksymalne korzyści. Sprawy rodzinne, spadkowe i karne to tylko niektóre ze spraw, którymi kancelaria mecenasa Michała Dobiesa się zajmuje. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać rozwód, alimenty, macie sprawę dotyczącą spadku albo sprawę karną – zapraszamy do kontaktu. Dobry pomysł na poprowadzenie sprawy to podstawa sukcesu na sali sądowej.

 

Celem umówienia konsultacji prawnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 791-571-605 lub kontaktu mailowego: kancelaria@dobies-adwokat.pl, jak również za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie www. Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Dobies mieści się w Warszawie przy ul. Chłodnej 22A lok.9/10. Posiada również Filię Kancelarii Adwokackiej w Żurominie przy ul. Wyzwolenia 75.

Umów się na konsultację

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy

Dlaczego warto
nawiązać współpracę?

prostokat cudzysłów
avatar

Elżbieta K.-F.

gwiazdki
Rozwód z orzekaniem o winie, alimentami oraz kontaktami z dziećmi na 1 rozprawie. Sympatyczny, rzeczowy i uczciwy adwokat. Przygotował mnie porządnie, dużo spotkań, rozmów zaowocowało szybkim rozwodem na 1 rozprawie. Zawsze pod telefonem, chętnie doradzał i instruował. Po rozwodzie nadal interesował się mną, tzn. jak się sprawy potoczyły i czy nie potrzebuję pomocy. Polecam Pana Michała.
avatar

Sandra K.

gwiazdki
Korzystałam z porady prawnej u Pana Michała i z czystym sumieniem polecam. Pełen profesjonalizm. Ludzkie, pełne empatii podejście do problemu i co najważniejsze - znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania. Mogłam w pełni polegać na p.Michale, byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, dzięki czemu byłam spokojniejsza.
avatar

Sebastian B.

gwiazdki
Pan Mecenas Michał Dobies gwarantuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Poprzez szczególne podejście, wiele empatii i zrozumienia klient może z całą pewnością czuć się "zaopiekowany" i bezpieczny.
avatar

Paulina Z.

gwiazdki
POLECAM! Kontaktowy, sympatyczny, prosjonalny, rzetelny. Bardzo chętny do wysłuchania i pomocy. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
avatar

Nina W.

gwiazdki
Najlepszy adwokat na terenie Żuromina i Warszawy. Ma ogromną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego ale zajmuje się również innymi sprawami. Profesjonalny, rzetelny i bardzo kontaktowy. Angażuje się w powierzoną sprawę w 100%. Serdecznie polecam Pana Michała :)
avatar

Paweł D.

gwiazdki
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza, doskonały kontakt. Polecam
avatar

Kinga O.

gwiazdki
Serdecznie Polecam! Pełen profesjonalizm oraz 100% zaangażowania i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt.
google grafika

Poznaj zakres usług

Indywidualne podejście do każdej sprawy

prostokąt